1 2 5

Шановні учні, їх батьки, педагоги, колеги, наші гості!

Вітаю Вас на сайті навчально-виховного комплексу "Престиж" м.Ужгорода. Якщо Ви бажаєте своїй дитині дати гідну освіту, розвинути її природні здібності і таланти, зробити її шкільні роки найщасливішими у житті – приходьте до навчально-виховного комплексу «Престиж», де на вас вже чекають кваліфіковані вчителі, вихователі, логопед, психолог, обслуговуючий персонал.

 

Я сподіваюсь, що наша нова форма спілкування допоможе нам краще зрозуміти один одного і стати партнерами у вирішенні будь-яких питань.

НВК «Престиж» - це сучасний навчальний заклад, де кожна дитина, педагог, кожен батько чи мати почувається господарем. Головне наше завдання – це створити дух освітнього закладу, в якому панує атмосфера добра, радості і творчості, де на власних традиціях навчається і виховується майбутнє нашої держави. Нам, дорослим, нічого не залишається, як усупереч всьому працювати на успіх. Робота триває ! Нас очікують нові задуми, успіхи й досягнення. Чекаю на Ваші ідеї, поради, зауваження. Інформація, як нас знайти, розміщена на сторінці «Контакти».

 

Школа знаходиться під цілодобовою кваліфікованою охороною.


З повагою директор НВК «Престиж» Наталія Іванівна Гриценко

  • НОВИНИ
01 черв.

Список учнів 1-х класів 2018 р. (по класах)

1 – А клас 1 – Б клас Баник Бельо Батрин Білонка    Березовський Бізіля Бертич Бобуски Бряник Божук    Ващиліна Василенко Гапак Гетманенко ...

Детальніше...
25 трав.

БЕЗПЕКА ДИТИНИ ВЛІТКУ

ДО УВАГИ БАТЬКІВ БЕЗПЕКА ДИТИНИ ВЛІТКУ Що таке літо для дитини? Красномовно про це розкажуть лікарі "швидкої допомоги". Для них літо - справжній сезон дитячих травм. Статистика показує, що на ...

Детальніше...
28 квіт.

День Цивільного захисту

Відрацьовуємо дії учасників навчально-виховного процесу під час виникнення пожежі. Успішно евакуйовано 225 учнів, 70 дошкільнят, весь педагогічний та техперсонал школи.    

Детальніше...
27 квіт.

Вітаємо переможців олімпіад

Вітаємо переможців та призерів шкільних предметних олімпіад та конкурсів!

Детальніше...
26 квіт.

Мишача сімейка проти злодіїв

Надзвичайно цікава вистава "Мишача сімейка проти злодіїв". Підготували вихованці дошкілля під керівництвом Тетяни Олександрівни.           

Детальніше...
ЧИТАТИ ВСІ...

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги громадськості!

    Звіт керівника НВК "Престиж" Гриценко Н.І.  відбудеться 14 червня 2018р. о 17 год.     Read More...
До уваги батьків першокласників - 2018!

У вівторок, 12 червня  2018 р.  о 17 год відбудуться батьківські  збори.   Read More...
НОВИЙ РІК-2014 (САДОК)
НОВИЙ РІК-2014 (ШКОЛА)
СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА 2013
УРОК ФІЗКУЛЬТУРИ
ЗДАЙ МАКУЛАТУРУ
АКЦІЯ

showthumb

Scroll to top