1 2 5

Шановні учні, їх батьки, педагоги, колеги, наші гості!

Вітаю Вас на сайті навчально-виховного комплексу "Престиж" м.Ужгорода. Якщо Ви бажаєте своїй дитині дати гідну освіту, розвинути її природні здібності і таланти, зробити її шкільні роки найщасливішими у житті – приходьте до навчально-виховного комплексу «Престиж», де на вас вже чекають кваліфіковані вчителі, вихователі, логопед, психолог, обслуговуючий персонал.

 

Я сподіваюсь, що наша нова форма спілкування допоможе нам краще зрозуміти один одного і стати партнерами у вирішенні будь-яких питань.

НВК «Престиж» - це сучасний навчальний заклад, де кожна дитина, педагог, кожен батько чи мати почувається господарем. Головне наше завдання – це створити дух освітнього закладу, в якому панує атмосфера добра, радості і творчості, де на власних традиціях навчається і виховується майбутнє нашої держави. Нам, дорослим, нічого не залишається, як усупереч всьому працювати на успіх. Робота триває ! Нас очікують нові задуми, успіхи й досягнення. Чекаю на Ваші ідеї, поради, зауваження. Інформація, як нас знайти, розміщена на сторінці «Контакти».

 

Школа знаходиться під цілодобовою кваліфікованою охороною.


З повагою директор НВК «Престиж» Наталія Іванівна Гриценко

  • НОВИНИ
14 лист.

Про заборону збору коштів у закладах освіти міста

До уваги громадськості! Наказ управління освіти ужгородської міської ради "Про заборону збору коштів у закладах освіти".

Детальніше...
10 лист.

Стартував конкурс П.Яцика

    Міжнародний конкурс знавців українськрї мови їм. П. Яцика в НВК «Престиж» стартував!                  

Детальніше...
09 лист.

Диктант єдності

  Педагоги НВК „Престиж” долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності «Крила України». Вітаємо з Днем української писемності та мови!

Детальніше...
02 лист.

Спостерігаємо… Досліджуємо… Експериментуємо…

Щоб питання дітей не збило з пантелику вихователів, якщо вже позабувалось трохи щось із природничих дисциплін, або просто не вистачає часу займатися пошуком цікавих завдань вихователі НВК «Престиж» ...

Детальніше...
28 жовт.

Екскурсія на ТОВ "Ядзакі Україна"

Надзвичайно цікава екскурсія на ТОВ "Ядзакі Україна" відбулась в учнів 2-Б класу у супроводі класного керівника Любов Петрівни та вихователя ГПД Анжеліки Миколаївни.  Діти залюбки пробували ...

Детальніше...
ЧИТАТИ ВСІ...

ОГОЛОШЕННЯ

Про фестиваль!

               У період з 26 по 28 жовтня 2018 року у м.Ужгород відбудеться... Read More...
НОВИЙ РІК-2014 (САДОК)
НОВИЙ РІК-2014 (ШКОЛА)
СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА 2013
УРОК ФІЗКУЛЬТУРИ
ЗДАЙ МАКУЛАТУРУ
АКЦІЯ

showthumb

Scroll to top