Цього тижня ми дізналися про винаходи людства, які полегшують людині життя, а також міркували про техніку майбутнього та чи завжди техніка безпечна. Потішив око і учням, і батькам виготовлений із паперу «Робот Броніслав». На уроці «Я досліджую світ» (математична галузь) учні навчилися складати і порівнювати вирази за допомогою набору Леґо «Шість цеглинок».

2

1

Дуже сподобався учням тиждень, присвячений іграм. А через ігри ми навчались: бути дружніми і поважати думку іншого. Учні склали правила чесної гри, дізнались, у які ігри грали їхні батьки, виготовили лепбук «Ігри», а також ознайомились з технікою орігамі. Способом згинання і складання паперу утворили Чудо-Юдо «Рибу-кит».

4

5 6

7

Яскравий та насичений тиждень, адже впродовж п’яти днів учні були і дослідниками (вивчали секрети тіньового театру), і акторами, і декораторами, і режисерами. Із задоволенням створювали гру «Пальчиковий театр», інсценізували лялькову виставу до казки «Колобок», а також виготовляли театральну афішу до неї.

11 12

8

9

10

Цього тижня ми дізнались «Що означає бути модним? Як виявити свою неповторність? Чому здоровим бути модно?» Діти спробували себе в ролі модельєрів, створивши ескізи одягу для ляльки та для ведмежаток. Та найбільше емоцій вони отримали від дефіле.

13 14

15

16

17

18

19

Цього тижня мандрівницею виявилась краплинка води. Учні досліджували таємниці непосидючої краплинки у Чарівній лабораторії та створили лепбук «Пригоди Крапельки».

За вікном падає дощик, а в стінах нашої школи володарює чарівниця-зима. Найбільшим задоволенням було створення штучного снігу. Учні обговорювали питання «Чи кожна пташина у вирій на зиму літає?» і склали памятку, як допомогти пташкам взимку. Завершився тиждень виставкою дитячих робіт «Чарівна зима».

Цього тижня ми здійснили уявну мандрівку космосом, створивши своїми руками аплікацію «Інопланетний корабель», а окремі учні сконструювали космічний корабель із конструктора «Леґо». З великим інтересом моделювали зміну дня і ночі за допомогою глобуса і джерела світла.

Цього тижня учні НВК «Престиж» подорожували в часі і обговорювали роль чисел і букв у житті людини, сконструювали живу модель речення, провели дослідження, чому апельсин не тоне.

Хто не любить свято? Свято люблять всі, особливо діти! Зима багата на свята. Цього тижня ми дізналися традиції святкування новорічно-різдвяних свят у різних країнах та в кожній родині зокрема, колективно прикрашали лісову гостю, виготовили новорічну композицію з іменними іграшками-прикрасами. Весело провели новорічні розваги.

Цього тижня ми дізнались, які захоплення є найпопулярнішими серед здобувачів освіти НВК «Престиж», створювали асоціативний кущ «Світ захоплень», дискутували по темі «Чи завжди захоплення приносить нам користь» і поринули у світ творчості, створивши при цьому рельєфну композицію «Мудра сова».

Юні мандрівники НВК «Престиж» здійснили віртуальну подорож Україною. Разом з Дорою-мандрівницею побували в Карпатах. На вітрильнику, створеному шляхом графічного диктанту, помандрували до Чорного моря, а за допомогою гри «Танграм» учні створити транспортний засіб, на якому здійснили мандрівку на південний континент, ознайомились із його мешканцями, які знайшли своє відображення у дитячих малюнках «Країна пінгвінів» та виробах у техніці орігамі.

Scroll to top